close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

برش لیزر آهن

برش لیزر آهن

برش لیزر آهن

از زمانی که اشعه لیزر کشف شد تحول بسیار بزرگی را در زمینه برش به وجود آورد. اشعه لیزر بسیار قدرتمند است و میتواند اجسام گوناگون را در عرض مدت کمی و با کیفیت بالا برش دهد. فلز یکی از اجسامیست که جنس بسیار سختی دارد و برش آن سختی های خود را دارد.

برش لیزر آهن توسط دستگاه های پیشرفته ای انجام میشود و برش انجام شده توسط این دستگاه بسیار دقیق میباشد. در برش لیزر پس از اتمام کار دیگر نیازی به ماشین کاری و همچنین پرسکاری نخواهد بود.

سوختگی محل برش یکی از مشکلاتیست که در برش های سنتی وجود دارد. با برش لیزر آهن هیچگونه سوختگی بر روی آهن به وجود نخواهد آمد، همین موضوع موجب تمیز شدن کار میشود.

سرعت دستگاه برش لیزر آهن بسیار بالاست و برای صنایعی که قصد دارند تا روند تولید را بالا ببرند بسیار مناسب میباشد. از دستگاه برش لیزر آهن علاوه بر اینکه میتوان برش هایی را ایجاد نمود، قابلیت حکاکی بر روی فلز نیز وجود خواهد داشت که میتوان هر طرحی را بر روی آن حک نمود.

له شدگی و فرو رفتگی بر روی لبه های آهن در هنگام استفاده از دستگاه برش لیزر آهن وجود نخواهد داشت و بعد از اتمام کار شاهد خواهید بود که هیچگونه تغییری در شکل ظاهری آن به وجود نمی آید.

با استفاده از برش لیزر آهن دیگر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت ساخت قالب را نخواهید داشت. ساخت قالب هزینه زیادی دارد و برای اینکه بتوانید یک قالب مناسب با محصول خود را تولید کنید باید مبلغی را پرداخت کنید که در در برخی صنایع پرداخت این مبالغ به سختی امکان پذیر میباشد.

+ نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 15:58 توسط مبنا تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 5

مزیت برش لیزر آهن

یکی از مشکلاتی که صنعتگران به هنگام برش آهن با آن روبرو هستند، مدت زمانیست که باید برای برش آن صرف کنند. برش لیزر آهن که از روش های جدید و نوین میباشد باعث شده تا مدت زمانی را که باید برای برش صرف کنید تا حد زیادی کاهش داده و روند انجام کار در صنایع را تا حد زیادی افزایش دهد.

برش لیزر آهن همانطور که از نامش نیز پیداست از طریق لیزر آهن را برش داده و یا میتواند طرحی را بر روی این فلز ایجاد کند. برش لیزر آهن هیچگونه پلیسه ای را ایجاد نمیکند که ار همین رو کار بسیار تمیز انجام میشود.

برش لیزر آهن نسبت به روش های سنتی مزیت هایی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

1. عدم ایجاد هر گونه کثیف کاری و آلودگی.

2. برش دقیق و بدون هیچگونه انحراف از مزیت های بزرگ برش لیزر آهن میباشد.

3. برش لیزر آهن روند انجام کار را سرعت میبخشد و میتوان گفت زمانی که برای این کار صرف میشود قابل مقایسه با سایر روش های برش نیست.

4. برش لیزر آهن مصرف انرژی انسانی پایینتری نیاز دارد. دیگر لازم نیست تا انرژی زیادی را صرف برش این نوع فلز کنید.

5. برش لیزر آهن هیچگونه خمیدگی را در لبه ها و هیچ یک از قسمت های فلز به وجود نمی آورد که از مزیت های بزرگ آن است.

+ نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 15:54 توسط مبنا تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 5